Karşıyaka asansörlü ev nakliyat

Karşıyaka'da Ev Taşıma Firması

Egemen Asansörlü Nakliyat Firmamız Karşıyaka da Yapmış Olduğu Taşımalarından Beğeni Kazanmakta Ve Daha Çok Karşıyakalı Tarafından Tercih Edilen Bir Nakliye Firması Olmaktadır.

Karşıyaka asansörlü ev nakliye

Karşıyaka'da Asansörlü Nakliyat

Tüm Taşımalarımızda Evden Eve Mobilya Asansörü Kurularak Eşyalarınız Yüksek Katlara, Saniyeler İçerisinde Hasar Görmeden Ambalajlı Bir Biçimde Taşınmaktadır.

Karşıyaka asansörlü ev taşıma

Ambalajlamanın Önemi

Resimde, Egemen Nakliyat Personeli Taşınacak Eşyanın Kirlenmemesi İçin, Şeffaf Streç Naylonla Sarmaktadır. Daha Sonra Kırmızı Havalı Naylonla Bir Kez Daha Sararak, Darbelere Karşı Hasar Görmeden Taşınacak Hala Getirmektedir. Eşyanız Evinizin Balkonundan Asansörle Alınarak Nakliye Aracı İçerisine İstiflenmektedir.

Karşıyaka asansörlü ev taşımacılık

Eşyanın Sarılması

Evinizdeki Tüm Eşyalarınız Taşınması Öncesi Şeffaf Naylonlarla Sarılır, Ardından Havalı Naylonlarla Hasar Görmeyecek Hale Getirilir. Burada ki Çalışmamızda Koltuğun Yastıklarının Tozlanmaması İçin Aynı Anda Koltukla Beraber Sarıldığını Görmektesiniz.

Karşıyaka asansörlü nakliyat

Ambalajlama Devam Ediyor...

Sıra Geldi Sandalyeler, Küçük Sehpalar ve LCD Tv lere. Kullanılan Ambalajlama Malzemeleri Ayndır. Sadece LCD TV'niz İçin Şeffaf Naylonla Sarım Sonrası... Kırmızı Havalı Naylonlarla Sarılımı Yapıldıktan Sonra. Ekranın Olduğu Kısma, Taşıma Personelimiz İşaret Koyarak Herhangi Bir Zarar Görmeden Taşınmasını Sağlamaktadır. İşaretlemenin Amacı Kırılacak Eşya Olduğunu Belirtmek ve Araç İçi İstiflemede Buna Dikkat Etmektedir.

Karşıyaka asansörlü nakliyat firması

Marangozlu Taşınmanın Önemi

İstediğiniz Kadar Kaliteli Eşya Alın Taşınma Sırasında İşinin Ehli Personel Barındırmayan Bir Nakliyat Firmasıyla Çalışıyorsanız Sıkıntılar Yaşarsınız. Oysa Egemen Nakliyat Bünyesinde... Usta Marangozlar Yer Almakta ve Resimde Görüldüğü Gibi... Masanızın Vidalarını Bozmadan, Eşyanızı Çizmeden, Parçaları Ambalajlayarak Taşınacak Hale Getirmektedir. Aynı Personel Yeni Evinizde Bu Masanın Kurulumunu Yapacak Olan Kişidir. Bu Konu Çok Önemlidir!

Karşıyaka asansörlü nakliye

Beyaz Eşyalar Taşınma Sırasında Kirlenmesin

Yüzeyi Beyaz Eşyalar Türüne Göre Özel Ambalajlanmaktadır. Örneğin Resimdeki Çalışmamızda Şeffaf Streç Naylon Kullanılmış Üzerine Havalı Naylon Sarılarak Muhafaza Altına Alınmıştır.

Karşıyaka asansörlü nakliye firması

Sıra Geldi Mobilyalara

Resimde Görüldüğü Üzere TV Ünitesi De-Montesi Gerçekleştirilmektedir. Bu Tip Ürünlerde Birden Fazla Parça Olduğundan Bu Parçalar İşaretlenmekte ve Kurulumu Sırasında Bu İşaretler Göz Önünde Bulundurulmaktadır.

Karşıyaka asansörlü taşıma

Evinizin Salonunda Ambalajlanmış Eşyalar

Ambalajlanması Biten Eşyalar Evin En Geniş Yeri Olan Salonda Asansör İle Taşınmak İçin Hazır Halde Beklemektedir. Bir Yandanda Asansörle Taşınan Eşyalarınız Olduğundan Salonunuz da Böyle Bir Görüntü Oluşmaktadır.

Karşıyaka asansörlü taşımacılık

Marangozumuz İş Başında

Marangozlu Taşınmaların Faydalarını Size Anlatmaya Çalışsak İnanın Komple Bir Siteyi Bu Konuya Ayırmamız Gerekirdi. Resimde Görüldüğü Üzere De-Monte İşlemlerini Tamamlamaya Çalışıyor. Her Ürün Ambalajlanarak İşaretleniyor.

Karşıyaka asansörlü taşımacılık firması

Kırılacak Eşyalar...

Cam Yüzeye Sahip Eşyaların Taşınması En Çok Önem Arz Eden Konulardan Biridir. Bazı Cam'lar Sadece Fabrikalarda Özel Olarak Kesilmekte Olduğundan Herhangi Bir Camcı Tarafından Tedarik de Edilemez. Ürün Havalı Naylonla Sarılır ve Üzerine Kırılacak Eşya İşareti Konularak, Nakliye Aracı İçerisinde Özel Olarak İstif Edilir.

Karşıyaka evdeneve asansörlü

Yatak Odanız

Yatak Odanızda Bulunan Tüm Mobilyalar Marangozlarımız Tarafından De-Monte Edilmekte ve Özenle Paketlenmektedir. Hasarsız Taşınmanın İlk Kuralı Özenle Ambalajlama ve İşinin Uzmanı Marangozlar Bulundurmaktır.

Karşıyaka evden eve asansörlü nakliyat

Mutfak

Evinizdeki Tabaklar, Tencereler, Kaşıklar, Çatallar... Buzdolabı, Fırın Gibi Herşey Tek Tek Özenle Elden Geçmektedir. Mutfaktaki Bazı Şeyler Özel Plastik Fıçılara veya Kolilere Konarak Taşınmaktadır. Bu Sayede Eşyalarınız Zarar Görmeden Taşınmaktadır.

Karşıyaka evdeneve asansörlü nakliyat firması

Taşınmak İçin Eşyalarınız Hazır.

Ambalajlanmış Eşyalar Hangi Odaya Aitse Orada Bekletilmektedir. Amaç Oda Oda Eşyalarınız Nakliye Aracı İçine İstiflenmesidir.

Karşıyaka evdeneve asansörlü nakliye

Hassas Taşımacılık

Egemen Nakliyat Firmamız İzmirde Asansörle Nakliyat Hizmeti Veren Bir Firmadır. Egemen Nakliyat Araç Filosu İçerisinde Evden Eve Mobilya Asansörleri Yanı Sıra 2+1, 3+1, 4+1 Hatta 5+1 Eşya Kapasitesine Sahip Nakliye Araçları Bulunmaktadır. Araçlarımız Çelik Kasalı ve Logoludur. Egemen Nakliyat Bünyesinde Çalışan Tüm Personel Kadroludur. Sağdan Soldan Elemanlarla İş Yapan Bir Firma Kesinlikle Değildir.

Karşıyaka evdeneve asansörlü taşımacılık

Nakliye Fiyatı Belirleme

Nakliye Fiyatınızın Belirlenebilmesi İçin Firmamız Size Ücretsiz Bir Ekspertiz Yollamaktadır. Bizimle İrtibat Kurmak İçin Lütfen İrtibat Telefonlarımızdan Bize Ulaşınız.